97 lat tradycji - 1916-2013

Matura 1970-1979

1979 :: 1978 :: 1977 :: 1976 :: 1975
1974 :: 1973 :: 1972 :: 1971 :: 1970


Matura 1979

Klasa IVa - wych. mgr Justyna Burakowska
Bargieł Małgorzata, Białaś Augustyn, Bilewicz Marzena, Buchowiecka Jolanta, Cholewińska Maria, Gądek Janusz, Glanc Włodzimierz, Grzybowski Marek, Jurasz Zbigniew, Kiełkowicz Zofia, Kiełtyka Elżbieta, Kluczewska Agnieszka, Kocjan Mariusz, Komasa Barbara, Krzesiński Andrzej, Majewski Ryszard, Mączka Jarosław, Mączka Leszek, Motyka Dariusz, Niewiadomski Jerzy, Olesiak Małgorzata, Pawełczyk Janusz, Skóra Beata, Smolarska Joanna, Tylnicka Bożena, Włoch Wojciech, Wójcik Adam, Wróblewski Witold, Zdunkiewicz Beata.

Klasa IVb - wych. mgr Jadwiga Burakowska
Babiuch Lidia, Cikała Iwona, Cyra Violetta, Gęgotek Adam, Karlińska Amelia, Kulig Mariola, Majcherkiewicz Jacek, Mendrek Maria, Mirek Teresa, Mucha Małgorzata, Nowak Dariusz, Sierka Anna, Sowa Andrzej, Stanek Jadwiga, Staniec Witold, Szlęzak Irena, Środula Małgorzata, Tracz Mirosław, Urbanik Anna, Wypasek Bożena, Żak Adam.

Klasa IVc - wych. mgr Aleksander Jędrysik, wych. mgr Anna Miśków
Baran Teresa, Barczyk Ewa, Bigaj Halina, Bigaj Krzysztof, Boroń Lucjan, Cebo Jarosław, Chwast Adam, Curyło Tomasz, Ćmiel Małgorzata, Filipski Andrzej, Gałka Edyta, Janczyk Jarosław, Jurczyk Maria, Kornobis Grzegorz, Kurek Krzysztof, Lasek Marek, Lenderuk Marzena, Motyl Janusz, Osuch Ewa, Skorus Włodzimierz, Skubis Henryk, Stanisławska Maria, Ślęzak Bogusław, Świerczek Paweł, Zagalak Danuta, Żuber Zbigniew.

Klasa IVd - wych. mgr Gabriela Zub
Adamczyk Małgorzata, Bukowski Piotr, Ciuła Barbara, Czeladzki Rafał, Czerwiński Grzegorz, Dąbek Janusz, Dudek Marek, Fronik Lidia, Gil Wojciech, Hipp Barbara, Jarmakowski Andrzej, Kądziołka Janusz, Kocjan Stanisław, Kowalska Elżbieta, Krawczyk Lidia, Krzysztoforska Jolanta, Kulawik Władysław, Łaskawiec Jadwiga, Mazur Jerzy, Orliński Marek, Osterczy Ilona, Owczarczak Jolanta, Pawlik Alina, Pochwat Mariola, Poczęsna Barbara, Polak Andrzej, Różycka Nadina, Skubis Lesław, Szlęzak Andrzej, Szymczyk Jolanta, Ściański Marek, Tenerowicz Dorota, Zub Jarosław.

Klasa IVe - wych. mgr Jan Gliwiński
Babczyk Jadwiga, Babiuch Ewa, Bieniek Jolanta, Cader Wiesława, Dulska Elżbieta, Furman Gabriela, Górnicka Ewa, Gumułka Bożena, Guzik Mirosława, Kafel Cecylia, Kafel Lucyna, Kiełtyka Irena, Kiełtyka Maria, Kluczewska Ela, Mitka Sabina, Mosór Elżbieta, Mól Małgorzata, Piątek Jadwiga, Rogóż Elżbieta, Sarota Sabina, Skipiała Bogumiła, Skrzyńska Małgorzata, Spyt Marta, Sułek Barbara, Szałańska Elżbieta, Tucharz Aldona, Walczak Bernarda, Waluśkiewicz Renata, Wiśniewska Zofia, Witkowska Aleksandra, Wojna Anna, Woszczek Jolanta, Woszczek Krystyna, Zbieg Barbara, Ziaja Grażyna, Zwierzyńska Jolanta.

Klasa IVf - wych. mgr Teresa Rogoz
Anton Elżbieta, Czarnota Grażyna, Dąbek Anna, Dymczyk Krystyna, Gęgotek Halina, Januszek Henryka, Jurga Ewa, Kajda Bożena, Kieres Małgorzata, Kluczewska Anna, Krawczyk Aleksandra, Krężel Barbara, Krzynówek Sabina, Marzec Ewa, Molęda Danuta, Muzyk Wiesława, Mystek Irena, Nalaskowska Mirosława, Pasek Jolanta, Poczęsna Mariola, Probierz Halina, Rdest Bożena, Solich Halina, Stachowicz Ewa, Tracz Anna, Widacha Małgorzata, Wilk Małgorzata, Żak Ewa.


Matura 1978

Klasa IVa - wych. mgr Anna Miśków
Banyś Zbigniew, Barczyk Beata, Gleń Wojciech, Głowacka Zdzisława, Gręda Jolanta, Gucfa Anna, Hać Jolanta, Januszek Anna, Januszek Bohdan, Januszek Jadwiga, Jurczyk Violetta, Kaim Aleksandra, Kasprzyk Anna, Kazibut Elżbieta, Kluczewska Teresa, Kłapciński Jacek, Konopka Marek, Kubański Zdzisław, Le?niak Wojciech, Mączka Krzysztof, Milka Cezary, Miłek Krzysztof, Morawiec Rita, Nocoń leszek, Osuch Jacek, Pałka Janusz, Pieniążek Ireneusz, Polak Grażyna, Sendel Bogdan, Skubis Zygmunt, Strugacz Sylwia, Tkaczewski Zbigniew, Wałach Elżbieta, Wąs Elżbieta, Wojnarowska Alicja, Wolańska Anna, Woszczek Zbigniew.

Klasa IVb - wych. mgr Krystyna Gliwińska
Cygankiewicz Bożena, Czarnota Zofia, Duda Maria, Furgał Elżbieta, Gałka Grażyna, Glanowski Tadeusz, Grzanka Bożena, Holisz Małgorzata, Izdebski Janusz, Kafel Małgorzata, Kania Zbigniew, Kika Małgorzata, Lachór Małgorzata, Lejczak Ewa, Łuszczek Elżbieta, Łydka Bogusława, Macek Małgorzata, Payerhin Katarzyna, Probierz Michalina, Reczek Dariusz, Rogóż Małgorzata, Solecka Ewa, Solich Danuta, Szot Anna, Taborek Wojciech, Wcisło Andrzej, Wolski Michał, Woszczek Halina, Wójcik Anna, Wójcik Janusz, Wójcik Włodzimierz, Zaniewski Sławomir, Żubińska Małgorzata, Żurowska Bożena.

Klasa IVc - wych. mgr Sławomir Wodecki, wych. mgr Teresa Żuchowska
Baran Barbara, Czarnota Marek, Dąbrowski Marek, Fiuk Jerzy, Guzik Małgorzata, Imielska Urszula, Kita Aleksandra, Kluczewska Anna, Kulig Adam , Lasota Marek, Łaskawiec Barbara, Majda Jolanta, Niedziela Alicja, Niedziela Jacek, Pasich Adam, Sękala Bożena, Siodłak Henryk, Siudut Elżbieta, Siwiecka Maria, Skubis Małgorzata, Stach Kazimiera, Surowiak Iwona, Tabaka Marek, Wąs Tomasz, Wiśniewska Bożena, Wyżykowski Zbigniew, Zięba Krzysztof, Zub Wojciech, Żuber Jan.

Klasa IVd - wych. mgr Henryk Kamiński
Banyś Bogusław, Cieślik Marek, Cygnarowska Dorota, Feliksik Andrzej, Fert Jacek, Gamrat Andrzej, Grodzicka Grażyna, Guzik Halina, Gzyl Bogumił, Korandy Teresa, Krężel Danuta, Kucharczyk Stanisław, Mach Jadwiga, Muszyńska Elżbieta, Orczyk Grażyna, Piątek Bogumiła, Pi?tek Jan, Piątek Stefan, Piotrowska Jolanta, Przyjemska Małgorzata, Siadul Mariusz, Spyra Lidia, Spyra Zbigniew, Szary Beata, Wantuch Małgorzata, Zbieg Grażyna, Zub Grażyna.

Klasa IVe - wych. mgr Teresa Boczkowska
Baran Zofia, Curyło Zdzisława, Cyra Maria, Drygała Irena, Dudzik Grażyna, Dzikowska Elżbieta, Falkowska Bożena, Fromlewicz Aleksandra, Izdebska Danuta, Karasińska Grażyna, Koterwa Aleksandra, Kozera Renata, Kulawik Wiesława, Kulig Barbara, Maślanka Małgorzata, Musiorska Barbara, Noga Lucyna, Nosek Mariola, Pietrzyk Ewa, Pilch Maria, Probierz Mariola, Sokół Anna, Stach Maria, Starczewska Halina, Surmacz Halina, Szczurek Małgorzata, Tekieli Anna, Tomsia Teresa, Trzciąkowska Izabela, Trzcionkowska Halina, Wolak Anna, Wypart Alicja, Zgoda Bogusława, Żurek Ewa.


Matura 1977

Klasa IVa - wych. mgr Józef Januszek
Barczyk Małgorzata, Barczyk Robert, Biliński Grzegorz, Blehm Krystyna, Chmist Elżbieta, Domagała Małgorzata, Drozdowski Jacek, Gałka Bogdan, Gorajczyk Aleksandra, Ignaś Małgorzata, Jakubas Zygmunt, Kajda Marek, Karoń Anna, Kluczewska Barbara, Kluczewski Maciej, Kozieł Marek, Krzystanek Elżbieta, Łaskawiec Lesław, Łydka Paweł, Maderski Marek, Miłowicka Urszula, Molęda Krzysztof, Nowacka Małgorzata, Piątek Stanisław, Pieczyrak Dariusz, Pietrzyk Zbigniew, Polniak Ewa, Przetakiewicz Wojciech, Sarota Krystyna, Sowula Jadwiga, Starzyk Jacek, Szlęzak Lidia, Szotek Krystyna, Ścigaj Zofia, Tomsia Halina, Trzcionkowska Małgorzata, Trzeciak Krzysztof, Włodarz Aleksander, Żurek Elżbieta.

Klasa IVb - wych. mgr Paulina Pilchowicz
Banyś Anna, Bętkowska Bożena, Bień Małgorzata, Bugała Dionizy, Curyło Marek, Czarnota Małgorzata, Detko Halina, Filo Barbara, Francik Wanda, Kluczewska Elżbieta, Knapik Danuta, Kowal Elżbieta, Kwiecień Krzysztof, Łaskawiec Jerzy, Majewska Ewa, Marcinkowski Jerzy, Mostek Elżbieta, Muszyński Tadeusz, Nanuś Leszek, Pałka Anna, Pi?tek Jolanta, Piechowicz Maciej, Rokicki Bohdan, Szczepanowska Jadwiga, Trzcionkowska Maria, Waś Magdalena, Wąs Bożena, Wójcik Grażyna, Zielińska Barbara, Zimny Mieczysław.

Klasa IVc - wych. mgr Maria Wilk
Blacha Witold, Doskocz Jerzy, Goc Janusz, Grzybowski Jacek, Hosiawa Sławomir, Karlik Anna, Karoń Ryszard, Kasza Tadeusz, Kocjan Marek, Kosiór Lidia, Kulawik Ewa, Kurek Lesław, Lyssek Ewa, Matyjasik Aleksander, Mrówka Kazimierz, Muszyńska Anna, Noga Małgorzata, Oleszko Alina, Pabian Karina, Piasna Ewa, Piątek Mieczysław, Pilch Krzysztof, Płowiec Ewa, Prządo Grażyna, Ryza Grażyna, Sikora Barbara, Skubis Małgorzata, Stach Wojciech, Swędzioł Teresa, Szczerba Halina, Szlęzak Halina, Szlęzak Krzysztof, Ścisłowska Anna, Tomsia Lucyna, Wadas Zofia, Wójcik Małgorzata, Wójcik Sławomir, Żurek Grażyna.

Klasa IVd - wych. mgr Felicja Zyś
Będek Grażyna, Blicharczyk Maria, Cieślik Małgorzata, Czarnota Irena, D?bek Ewa, Dąbrowa Dorota, Dziura Bogumiła, Gałka Maria, Gamrat Barbara, Gawron Olga, Głąb Ewa, Hrabia Małgorzata, Januszek Nina, Jarno Ewa, Jarz?bek Leokadia, Kamionka Mirosława, Kasprzyk Alicja, Kijak Anna, Kocjan Bożena, Kocjan Lucyna, Kocjan Małgorzata, Kordaszewska Krystyna, Kubańska Małgorzata, Kula Cyryla, Kulawik Anna, Kulig Olga, Kuśmierczyk Lidia, Łydka Halina, Piątek Ewa, Pieczyrak Bożena, Piłka Urszula, Zub Urszula.

Klasa IVe - wych. Janina Gamrat
Babiuch Grażyna, Brodowska Ewa, Cebo Anna, Ciępka Mirosław, Dąbek Kazimierz, Dudek Beata, Gajdziszewska Jolanta, Gałka Andrzej, Gumółka Leszek, Januszek Ewa, Kańczuga Lidia, Kaszewski Jacek, Kluczewski Leszek, Krawczyk Marek, Kulig Tomasz, Łaskawiec Zygmunt, Marczukiewicz Adam, Nawara Teresa, Olczyk Ilona, Piątek Janusz, Pietrasik Waldemar, Poczęsna Barbara, Ryter Tadeusz, Sokół Marian, Surowiak Małgorzata, Szatan Jolanta, Szczepara Jadwiga, Szczygieł Wojciech, Szlęzak Małgorzata, Tkaczewska Ewa, Tondos Ewa, Wojna Irena, Wojtasik Zygmunt, Wójcik Elżbieta, Ziarno Jadwiga.


Matura 1976

Klasa IVa - wych. mgr Krystyna Lisak
Adamczyk Zbigniew, Banyś Andrzej, Barzycki Kazimierz, Bobyla Kazimierz, Cebo Benedykt, Cie?lik Alicja, Drela Renata, Duchniak Grażyna, Dudzic Jadwiga, Fert Przemysław, Furman Krystyna, Gieszczyk Maria, Głowacka Krystyna, Jagła Dorota, Janda Urszula, Jarno Maria, Jurga Witold, Karoń Ewa, Kłapcińska Małgorzata, Lach Mirosław, Lekstan Edward, Lis Mirosław, Łebek Maria, Madej Stanisław, Majewski Krzysztof, Mentel Zbigniew, Miłek Marek, Musielska Ewa, Pietraszewski Marek, Pronobis Iwona, Sierka Ewa, Skrzynecka Teresa, Sokołowska Iwona, Stach Sylwester, Starczynowski Antoni, Tarnowska Anna, Wcisło Krzysztof, Włoch Janusz, Zembura Jerzy.

Klasa IVb - wych. mgr Maria Piekarska
Bąchór Tadeusz, Bigaj Marek, Ciuła Zdzisław, Duda Zbigniew, Gamrat Jacek, Glanowski Wiesław, Goławski Krzysztof, Gołuzd Grzegorz, Grabowski Marek, Januszek Ryszard, Jeleń Stanisław, Jońca Jerzy, Lachór Małgorzata, Leśniak Krystyna, Mędrek Bronisława, Mitka Łucja, Muszyńska Ewa, Nawara Jacek, Plewa Danuta, Pogan Maria, Półtorak Bożena, Ratoń Krystyna, Rogozik Janina, Wdowik Elżbieta, Wojdyła Małgorzata, Woszczek Anna.

Klasa IVc - wych. mgr Jan Nowak
Babiuch Andrzej, Banaszkiewicz Barbara, Barczyk Grażyna, Bembnowicz Krzysztof, Brodalka Tadeusz, Imielski Michał, Izak Krzysztof, Jacoszek Sławomir, Jaworska Renata, Kłapciński Stanisław, Knapik Ewa, Kocjan Barbara, Kościelniak Marek, Leśniak Andrzej, Łaskawiec Elżbieta, Łaskawiec Wojciech, Łydka Janina, Machnik Zdzisława, Madejska Mirosława, Marchewka Teresa, Margiel Anna, Mirek Jolanta, Pałka Anna, Pałka Dariusz, Pietruszecka Aleksandra, Romaniec Maria, Stach Marek, Strózik Małgorzata, Ślusarczyk Genowefa, Świercz Urszula, Toporek Jadwiga, Tylnicka Halina, Zegarski Andrzej, Zyś Krzysztof.

Klasa IVd - wych. mgr Krystyna Wodecka
Bałazy Dobrosława, Barczyk Małgorzata, Bąchór Zdzisława, Biernacka Elżbieta, Chmielik Barbara, Chmielowska Jadwiga, Dąbek Jolanta, D?bek Mirosława, Goł?b Teresa, Grzbieluch Lucyna, Grzebinoga Anna, Haras Danuta, Jochymczyk Lidia, Kiciarska Anna, Kiwacka Małgorzata, Kluczewska Małgorzata, Kłapcińska Maria, Kocjan Joanna, Kralewska Irena, Krzemień Lidia, Kubańska Maria, Leśniak Bożena, Molęda Izabela, Pałka Anna, Piątek Bożena, Polak Grażyna, Trunów Urszula, Wójcik Sylena, Żak Mirosława.

Klasa IVe - wych. mgr Jadwiga Walusiak
Banyś Jadwiga, Banyś Małgorzata, Baranowska Wanda, Cygankiewicz Elżbieta, Freitag Maria, Goraj Wanda, Grymuza Jolanta, Kafel Danuta, Kajda Teresa, Kalarus Barbara, Korandy Stanisława, Krzykawska Małgorzata, Leśniak Jolanta, Michalska Maria, Pniak Dorota, Rogal Bogda, Siudut Jadwiga, Skoczek Ewa, Skubis Barbara, Swędzioł Małgorzata, Szczurek Małgorzata, Tracz Teresa, Walnik Barbara, Wąs Małgorzata, Włodarska Anna, Zbieg Barbara, Żur Mariola.
Lekka Jadwiga Ewa.


Matura 1975

Klasa IVa - wych. mgr Lutosława Kika
Babczyk Barbara, Blehm Andrzej, Bróg Grzegorz, Cebo Andrzej, Drozdowska Teresa, Głowacki Mirosław, Gręda Jadwiga, Gruszka Jolanta, Holisz Joanna, Jarzęcki Kazimierz, Kańczuga Andrzej, Kluczewska Maria, Kocjan Jan, Kocjan Maria, Latecki Ryszard, Lis Marek, Łaskawiec Stanisława, Madej Jerzy, Malinowska Aleksandra, Michałek Kazimierz, Mossur Mirosława, Niewiara Ryszard, Pawełczyk Andrzej, Pi?tek Robert, Podolska Jadwiga, Polańska Ewa, Reczko Teresa, Sośnierz Marek, Syguła Halina, Szary Andrzej, |liwiński Marek, Tracz Maria, Trzcionkowski Tadeusz, Wnuk Ryszard, Zadęcka Maria, Żak Grażyna.

Klasa IVb - wych. mgr Wiktor Mitrus
Bejger Małgorzata, Bobrzecka Małgorzata, Buchcic Leszek, Cie?lik Urszula, Dębiec Jacek, Drzymała Andrzej, Dudek Dobiesław, Furman Barbara, Goc Krzysztof, Jurga Zbigniew, Kafel Wiesława, Kajda Ewa, Kania Andrzej, Kieres Adam, Knap Anna, Knapik Elżbieta, Kondek Adam, Kuśmierczyk Anna, Matusiak Lidia, Niemczyk Jan, Pacia Zofia, Paluch Józef, Piasna Halina, Piątek Halina, Seweryn Cecylia, Styś Zofia, Walczak Kazimierz, Wilk Jolanta, Włodarz Grażyna.

Klasa IVc - wych. mgr Józefa Nielaba
Białaś Elżbieta, Bober Małgorzata, Brodalka Maria, Curyło Małgorzata, Czarnul Halina, Glanc Elżbieta, Grabowska Hanna, Grudzień Lucyna, Horyń Czesław, Indyka Barbara, Kalecińska Elżbieta, Karoń Małgorzata, Kiełtyka Marek, Krzemień Danuta, Książek Maria, Kubańska Bożena, Kulawik Jadwiga, Kulig Krzysztof, Kulig Marta, Latos Anna, Lorek Włodzimierz, Łaskawiec Jadwiga, Łydka Ryszard, Nałęcz-Pyrzowski Zbigniew, Noga Wojciech, Payerhin Grzegorz, Rybacka Dorota, Sadyś Lidia, Skoczek Marek, Smętek Krzysztof, Ściążko Ewa, Żurek Jacek.

Klasa IVd - wych. mgr J. Burakowska
Babczyk Jolanta, Bargieł Barbara, Drożdżak Maria, Jeziorowska Danuta, Kajda Barbara, Kamela Teresa, Kluczewska Regina, Król Stefania, Makowska Grażyna, Michalska Mirosława, Miszczyk Maria, Musielska Wiesława, Pi?tek Zofia, Piętka Lidia, Sadurska Maria, Seweryn Małgorzata, Sierka Maria, Siudut Regina, Sołtysik Małgorzata, Sońta Ewa, Starczewska Ewa, Stępień Teresa, Szczygieł Hanna, Świerc Irena, Wdowik Grażyna, Wiśniewska Grażyna, Zacłona Urszula.

Klasa IVe - wych. mgr Henryka Sikora
Babczyk Halina, Bigaj Barbara, Chudzińska Barbara, Czarnota Krystyna, Czeladzka Krystyna, Drożyńska Krystyna, Durak Halina, Dziąbek Ewa, Gregorczyk Maria, Grigoriew Wiera, Guguła Teresa, Jankowska Anna, Kocjan Danuta, Kowalska Danuta, Krzyżanowska Lucyna, Lekka Helena, Lisowska Krystyna, Orłowicz Bogdan, Pajda Jolanta, Piątek Grażyna, Rzońca Bożena, Stach Urszula, Szczerba Ewa, Szczurek Halina, Szlachta Krystyna, Żak Ewa, Żurek Kazimiera.


Matura 1974

Klasa IVa - wych. mgr Krzysztof Możdżeń, wych. mgr Krystyna Lisak
Barczyk Ewa, Biliński Wojciech, Cebo Ewa, Curyło Małgorzata, Cybulska Jolanta, Ćmiel Adam, Gajdziszewska Ewa, Gęgotek Tadeusz, Janicki Jerzy, Kapu?cińska Barbara, Karasik Janina, Kawecki Tomasz, Kłapciński Piotr, Kocjan Adam, Kocjan Grażyna, Kocjan Jacek, Kołaczkowski Grzegorz, Kondek Hanna, Krawczyk Janusz, Krok Andrzej, Kubański Andrzej, Kubański Waldemar, Kulawik Cecylia, Lorek Andrzej, Moor Wojciech, Mrzygłód Edwarda, Ochała Grażyna, Paczek Julia, Piaskowski Janusz, Pi?tek Bożena, Pi?tek Iwona, Piotrowski Marek, Przetakiewicz Mariusz, Romaniec Wojciech, Strózik Hanna, Taborek Andrzej, Twardowski Kazimierz.

Klasa IVb - wych. mgr Anna Miśków
Adamik Jerzy, Barzycki Michał, Curyło Magdalena, Czarnota Anna, Dąbek Marek, D?browski Andrzej, Dziura Maria, Gałka Danuta, Gałka Henryka, Janik Dorota, Jaworska Elżbieta, Klich Lucyna, Kocjan Małgorzata, Kordaszewska Zofia, Kruszec Dorota, Latecka Anna, Lorek zdzisław, Łaskawiec Zbigniew, Marchajski Tadeusz, Mentel Adam, Olaszewska Sabina, Osuch Ewa, Skubis Zygmunt, Ścisłowski Tadeusz, Tomczyk Piotr, Tomsia Anna, Tylnicki Jerzy, Zbieg Elżbieta, Zięba Teresa, Żak Tadeusz.

Klasa IVc - wych. mgr Aleksander Jędrysik
Baran Adam, Baranek Jerzy, Biegacz Janusz, Brzeziński Andrzej, Cebo Zbigniew, Chmiest Wojciech, Czeladzki Józef, Dobrek Stanisław, Durlak Ewa, Grudziński Przemysław, Hać Małgorzata, Hummel Barbara, Kaczmarczyk Zbigniew, Kałwa Waldemar, Kliczewski Wojciech, Knap Wojciech, Kocjan Barbara, Kowalska Urszula, Krzysztoforski Marek, Lachór Anna, Mrówka Anna, Mrówka Krzysztof, Skowron Andrzej, Stańczak Alicja, Szota Leszek, Tomsia Janusz, Wadas Wojciech, Wdowik Witold, Ziemski Bogdan, Zub Anna.

Klasa IVd - wych. mgr Jan Gliwiński
Budak Lidia, Cebo Ryszarda, Chwast Barbara, Figiel Urszula, Gaj Leokadia, Gruszczyńska Wanda, Jakubowska Ewa, Janus Grażyna, Januszek Zdzisława, Kolczyk Wiesława, Krzynówek Grażyna, Kubiczek Grażyna, Kubinek Krystyna, Kawiatkowska Bożena, Kwiatkowska Grażyna, Lato Lidia, Liber Wiesława, Lorek Jadwiga, Matusiak Wiesława, Mędrek Mirosława, Nowara Alicja, Pietrzyk Anna, Sośnierz Lucyna, Stępień Wacława, Stra? Maria, Syguła Zofia, Szlęzak Jadwiga, Szot Anna, Tarchół Bogumiła, Tucharz Lidia, Twardowska Wiesława.

Klasa IVe - wych. mgr Teresa Żuchowska
Banyś Anna, Blecharz Lucyna, Bonecka Elżbieta, Daszuta Anna, Feliksik Małgorzata, Gamrat Bożena, Gorczyca Zofia, Kaliś Lidia, Kalarus Małgorzata, Kasprzyk Ewa, Klich Marta, Kopa Barbara, Koryczan Bogusława, Mazgaj Danuta, Ociepka Barbara, Olech Ewa, Osterczy Andrzej, Poczęsna Elzbieta, Sadowska Zofia, Sajkowska Elżbieta, Skalska Maria, Stacha Wiesława, Szczepanik Krystyna, Szczurek Halina, Ścigaj Marta, Wąs Małgorzata, Woszczek Grażyna, Mazgaj Bożena, Woszczek Joanna.


Matura 1973

Klasa IVa - wych. mgr Sławomir Wodecki
Banyś Józef, Barczyk Zdzisława, Buczyński Maraian, Chwast Andrzej, Cygankiewicz Krzysztof, Gołąb Zdzisław, Grodzicki Włodzimierz, Grzanka Maria, Imielski Andrzej, Kiełtyka Emilia, Knychalska Bożena, Kolet Grzegorz, Ko?cielniak Wojciech, Krzyżowski Edward, Kula Anna, Lekston Edwarda, Łaskawiec Mariusz, Mika Barbara, Opalski Andrzej, Plutka Ewa, Półkoszek Cecylia, Skotniczny Ryszard, Skubis Jacek, Spyra Adam, Stankiewicz Zofia, Stępień Ryszard, Szymczyk Maria, Świda Adam, Taborek Teresa, Tomsia Wiesław, Wnuk Maria, Wyrodek Zbigniew, Zadęcki Jerzy, Zub Jacek, Żurek Wojciech, Żurek Zofia.

Klasa IVb - wych. mgr Danuta Cockiewicz
Baldy Henryka, Blicharczyk Ewa, Branicka Teresa, Cader Józef, Francik Zofia, Glanowska Małgorzata, Głowacka Anna, Gruszczyński Krzysztof, Gwiazda Helena, Janicki Ryszard, Kaliński Marek, Kleciek Zdzisław, Kulak Andrzej, Marzec Halina, Miernik Marek, Niemczyk Urszula, Piela Leszek, Pięta Małgorzata, Piętka Krzysztof, Polak Bogdan, Romańczuk Danuta, Stysińska Urszula, Szlachta Zdzisław, Tomsia Cecylia, Zagała Anna, Ziemski Andrzej, Żurek Aldona.

Klasa IVc - wych. mgr Janina Makarowska
Barczyk Ewa, Bulwa Małgorzata, Czarnota Zofia, Czart Anna, Duchniak Barbara, Foryś Barbara, Gamrat Teresa, Gądek Wiktoria, Gęgotek Krystyna, Grzanka Czesława, Grzanka Danuta, Guzy Elżbieta, Jachowicz Małgorzata, Jurczyk Danuta, Kapłonowska Henryka, Karbownik Wanda, Kiełkowicz Halina, Kluczewska Ewa, Kluczewska Halina, Knapik Małgorzata, Kowalska Elżbieta, Krzykawska Małgorzata, Kusarek Wanda, Łaskawiec Zofia, Łydka Stanisława, Opalska Anna, Pa?ciak Stanisława, Piątek Barbara, Pi?tek Janina, Piątek Krystyna, Sapińska Elżbieta, Seweryn Elżbieta, Siedlarska Barbara, Skoczeń Kazimiera, Snopek Anna, Stasiewicz Ewa, Ściążko Irena, Wadas Elżbieta, Waś Anna.

Klasa IVd - wych. mgr Maria Wilk
Barczyk Barbara, Bonecka Maria, Bugla Ilona, Cebo Maria, Chmielik Zofia, Ciepluch Janina, Filipek Kazimiera, Fulbiszewska Maria, Jezirowska Grażyna, Jurczyk Zdzisława, Kafel Danuta, Kalecińska Urszula, Kocjan Gabriela, Kulig Elżbieta, Kulig Ryszarda, Ledeman Urszula, Łaskawiec Maria, Łydka Teodozja, Miklewicz Grażyna, Nocoń Małgorzata, Pawlis Zofia, Pomierna Aleksandra, Proszczek Lucyna, Sajkowska Ada, Sarota Wiesława, Skipiała Stanisława, Sowa Urszula, Szczurek Irena, Szlęzak Danuta, Szotek Anna, Szymańska Jolanta, Szymczyk Małgorzata, Trzcionkowska Anna, Trzcionkowska Magdalena, Węgrzyn Maria, Wilk Jolanta, Zięba Anna, Zub Anna.

Klasa IVe - wych. mgr Paulina Pilchowicz
Andziak Ewa, Banasik Marek, Banaś Ewa, Banyś Waldemar, Bednarz Janina, Bednarz Wiesław, Bigaj Robert, Cebo Marek, Czarnota Czesław, Frąs Maria, Frydrych Marek, Gałecki Bogdan, Godzina Marek, Guzik Urszula, Hrabia Romuald, Jurga Anna, Kasza Renata, Kocjan Małgorzata, Krok Wacław, Krokosz Piotr, Lemler Marian, Lisowski Józef, Majewski Wojciech, M?czka Zbigniew, Mijaczewska Lidia, Molęda Barbara, Nidziński Stanisław, Ostrowska Elżbieta, Sośnierz Elżbieta, Stawiarski Krzysztof, Supernak Elżbieta, Suss Andrzej, Szyja Jerzy, Tracz Halina, Trzcionkowski Marek, Wilk Witold, Wojna Zbigniew, Zgrzebniak Jerzy.


Matura 1972

Klasa IVa - wych. mgr Maria Piekarska
Baranowski Leszek, Burakowska Małgorzata, Cebo Zbigniew, Czarnul Lucyna, Feliksik Renata, Gala Aleksandra, Głowacki Stefan, Habinka Hanna, Jakubowska Izabela, Kępka Barbara, Kiereś Grażyna, Kłapciński Marek, Kocyba Maria, Kołaczkowska Małgorzata, Konarski Leszek, Kulawik Urszula, Kwiecień Bożena, Latos Ryszard, Leśniak Adam, Łaskawiec Krystyna, Marchajski Adam, Noga Andrzej, Olesiak Helena, Pietrzyk Mieczysław, Scisłowska Hanna, Snoch Kazimiera, Spyra Tadeusz, Tomsia Bożena.

Klasa IVb - wych. mgr Barbara Głowania
Aksamit Urszula, Bonecka Bożena, Cebo Jadwiga, Cieślik Jolanta, Florek Małgorzata, Godyń Mirosława, Grandys Teresa, Imielska Halina, Izdebska Elżbieta, Juszczak Wienczysław, Kawecka Maria, Lechowska Bożena, Łydka Dorota, Łydka Maria Anna, Majewska Joanna, Molęda Grażyna, Pająk Ewa, Pielka Grażyna, Pilch Barbara, Piłka Władysława, Stajniak Lucyna, Włodarska Danuta.

Klasa IVc - wych. mgr Krystyna Sordyl, mgr Janina Gamrat
Babczyk Alicja, Baran Jolanta, Czarnecka Barbara, Czerwińska Julia, Fliśnik Grażyna, Fronik Teresa, Gorgoń Lidia, Kałuża Danuta, Kucab Maria, Lorenc Elżbieta, Nocoń Halina, Patela Anna, Pilch Teresa, Sierka Halina, Sierka Krystyna, Skubis Elżbieta, Spyra Barbara, Swędzioł Anna, Świstak Jolanta, Tomsia Anna, Trepka Anna, Wi?niewska Elżbieta, Wójcik Jadwiga, Zięba Wacława.

Klasa IVd - wych. mgr Stanisław Sowula, mgr Krystyna Lisak
Curyło Maria Janina, Dąbek Urszula, Dukat Urszula, Florczyk Maria, Gęgotek Grażyna, Jarno Małgorzata, Jarno Teresa, Klich Krystyna, Kowalewska Krystyna, Kula Elżbieta, Lachór Wiesława, Majda Halina, Pacławska Grażyna, Patoła Grażyna, Postołek Elżbieta, Sendel Jadwiga, Stach Zdzisława, Starosta Małgorzata, Syguła Elżbieta, Szotek Halina, Tomczyk Bożena, Wąs Ewa, Wyporska Krystyna.

Klasa IVe - wych. mgr Józef Januszek
Branicki Adam, Buczek Anna, Chwast Urszula, Curyło Adam, Curyło Barbara, Ćmiel Jacek, Frankowicz Jacek, Głuch Wojciech, Gorczyca Małgorzata, Januszek Eugeniusz, Kaszewska Maria, Kocjan Ewa, Kondek Renata, Kopczyk Zdzisława, Muchajer Marian, Narajowski Waldemar, Niewiara Jerzy, Pacia Stanisław, Rzońca Leszek, Starczewski Adam, Szczurek Krystyna, Szlęzak Ireneusz, Szymczyk Teresa, Ściążko Barbara, Todor Halina, Tomsia Aleksander, Tomsia Zbigniew, Walnik Elżbieta.


Matura 1971

Klasa IVa - wych. mgr Paulina Pilchowicz
Adamuszek Czesława, Białas Krzysztof, Brasielski Janusz, Dąbek Barbara, Gądek Teresa, Goławska Małgorzata, Grzanka Lucyna, Januszek Zdzisława, Jędrzejowska Barbara, Kieres Barbara, Kieres Tadeusz, Kika Elżbieta, Knap Maria, Kocot Danuta, Kołaczyk Ilona, Krzykawska Stanisława, Kubański Zbigniew, Kuflik Danuta, Leśniak Maciej, Lorek Krzysztof, Łaszczewski Jarosław, Łydka Jacenty, Nogieć Grzegorz, Pszonka Joanna, Sierka Elżbieta, Skubis Jerzy, Straszak Ryszard, Swaczyna Wanda, Syguła Andrzej, Tucholski Wojciech, Wolski Aleksander, Żmuda Wiesława.

Klasa IVb - wych. mgr Justyna Burakowska
Czarnota Teresa, Dziubek Czesław, Dzień Anna, Jaworska Ewa, Jochymek Jerzy, Kafel Anna, Kazibut Julian, Kolet Sławomir, Kopczyk Stanisław, Librant Wanda, Magierowski Jarosław, Mączka Andrzej, Moor Anna Maria, Orłowski Tomasz, Ostrowski Michał, Skubis Michał, Szastak Urszula, Szczerba Krzysztof, Tomsia Ewa, Toporek Maria, Wąs Grażyna, Wąs Mirosław, Węglarz Adam, Wicik Halina, Zuber Maria.

Klasa IVc - wych. mgr Józefa Nielaba
Cieślik Mirosława, Ćmiel Teresa, Durak Grażyna, Gałka Krystyna, Górnisiewicz Barbara, Jankowska Elżbieta, Jędrysik Maria, Kamela Maria, Karoń Maria, Kocjan Elżbieta, Kocjan Halina, Krzemień Elżbieta, Kubańska Jadwiga, Lorenc Barbara, Maderska Maria, Mączka Halina, Nocoń Alina, Płowiec Bożena, Polańska Irena, Siodłak Danuta, Skubis Barbara, Szlachta Krystyna, Wadas Halina, Wójcik Danuta, Zgrzebniak Danuta.


Matura 1970

Ze względu na zmianę ilości lat nauki w szkole podstawowej (z 7 na 8), w roku 1970 nie było matury.

TOP

Fundacja Edukacyjna 'Perspektywy' potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł 'Srebrnej Szkoły 2014'.


PODRĘCZNIKI 2014/15

Podręczniki


ewd124


dzs112


Szkoła Odkrywców Talentów


WYMIANA MŁODZIEŻY
Schwalbach am Taunus
Projekt dofinansowała Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży
Wurzen
Polska-Niemcy-Izrael
Polska-Izrael
Israeli and European Youth Exchanges


Stypendium w Wiedniu
"Projekt z klasą"
Proces Boloński
"KinoSzkoła"
Noc filmowa
"Małopolska - moje..."
"Zachować dla ... pokoleń"
Festiwal Nauki
Wykłady z matematyki
Pierwsza pomoc

I Pracownia Fizyczna
Instytut Fizyki UJ

I Pracownia Fizyczna - Instytut Fizyki UJ

Egzamin First
lincoln100

Spotkania
z Parlamentem
Europejskim

Spotkania z Parlamentem Europejskim

Enter Your Future
Enter Your Future

"Moja firma..."
Moja firma w mojej gminie

Młodzieżowe UM
Młodzieżowe Uniwersytety Matematyczne

Naukowy projekt
FENIKS

Naukowy projekt FENIKS

Akademia CISCO
Akademia CISCO

Współpraca młodzieży...
Współpraca młodzieży polskiej i szwajcarskiej

"Szkoła z klasą"
Szkoła z klasą


"Najlepszy Absolwent"


Stypendia
Nagrody


PRACE UCZNIÓW
Strony WWW
Prace plastyczne
Rysunki na tablicy